در این بخش ، سعی کردیم تمام جزئیات مورد نیاز را برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات شما در اختیارتان قرار دهیم. ما از شما درخواست داریم که سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت بخوانید ، بنابراین می توانیم مطمئن باشیم که شرایط همکاری ما را کاملاً درک کرده اید. این اطلاعات برای افرادی است که از خدمات آیبل استفاده می‌کنند.

در رابطه با داده های شخصی شما ،حفظ حریم خصوصی نشان دهنده‌ی این است که ما چگونه، کجا و چه زمانی اطلاعات شخصی کاربران خود را پردازش و درعین حال چگونه ازاین اطلاعات حفاظت می‌کنیم.
همه می توانند بدون ثبت نام و تشکیل حساب کاربری خود به پلتفرم آیبل دسترسی داشته باشند. بنابراین ، استفاده محدود از خدمات، همواره بدون دسترسی به اطلاعات شخصی شما امکان پذیر است (به عنوان مثال بررسی لیست اساتید، بررسی نحوه عملکرد آیبل، چک کردن وب سایت، مشاهده خدمات آیبل و غیره).
اگر استاد هستید، سایر اطلاعات ارائه شده توسط شما از جمله: جنسیت ، سال تولد ، شهر محل سکونت و سابقه تحصیلی نیز قابل مشاهده خواهد بود.
کاربران ثبت نام شده علاوه براین می‌بایست، عکس پروفایل و همچنین اسکن کارت شناسایی را برای انجام اقداماتی مانند تأیید و پرداخت به ما ارائه دهند.
صفحه حریم خصوصی ممکن است بروزرسانی شود ، پس لطفاً هر از گاهی این صفحه را بررسی کنید.
ما تغییرات ایجاد شده در سایت را در این صفحه ارسال کرده و تاریخ اصلاح را در بالای این صفحه بروز می کنیم.
در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سؤال در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ، لطفاً ما را از طریق info@ibel.ir مطلع کنید.


1. داده‌های شخصی چیست و آیبل چگونه آنها را پردازش می کند؟

داده‌های شخصی هرنوع اطلاعاتی مانند نام ، اسکن کارت شناسایی ، عکس پروفایل و غیره است که شما را به عنوان یک فرد مجزا مشخص می کند.
پردازش داده‌های شخصی به معنای هرگونه عملیات با اطلاعات شخصی شما برای تأیید هویت و عضویت شما به‌عنوان استاد یا دانش پژوه است.

 

2. مبانی قانونی آیبل برای پردازش :

آیبل تنها در موارد قانونی زیر اطلاعات شخصی شما را پردازش می‌کند:

• روند، متکی بر رضایت شما است. بطورمثال: انتشار نظرات کاربران ، تجزیه و تحلیل درس‌های ویدئویی و شرکت در رویدادها و وبینارهای ما.

• آیبل برای ارائه‌ی خدماتش نیاز به پردازش اطلاعات شخصی‌ شما دارد، که این روند بر اساس قوانین وب سایت آیبل خواهد بود.

 

3. داده هایی که جمع آوری می کنیم :

آیبل اطلاعات مورد نیاز را فقط در راستای اهداف زیر جمع آوری می کند:

(الف) حساب دانش پژوهان :

آیبل داده های غیرعمومی را که پس از ثبت نام و ویرایش تنظیمات حساب خود ارسال می کنید ، جمع آوری و پردازش می کند. برای ثبت نام ، شماره تلفن همراه , نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را ارسال می کنید. شما می توانید حساب خود را با اطلاعات اضافی و به تشخیص خود ویرایش و تکمیل کنید.

(ب) حساب برای اساتید :

آیبل داده های غیرعمومی را که پس از ثبت نام و ویرایش تنظیمات حساب خود ارسال می کنید ، جمع آوری و پردازش می کند. برای ثبت نام ، شماره تلفن همراه ، نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را ارسال می کنید. علاوه بر این ، برای تأییدیه و پرداخت ، شما باید یک عکس پروفایل قانونی ، اسکن کارت شناسایی و یک شماره شبا  در اختیار ما قرار دهید؛ درعین حال شما به عنوان استاد، ملزم به ارائه اطلاعات اضافی مانند ویدیو معرفی ، مهارت های زبان ، تحصیلات و تجربه کاری برای فعالیت در آیبل هستید.

(پ) اطلاعات صورتحساب :

همانطور که در بالا ذکر شد ، اطلاعات بانکی که در وب سایت ثبت می کنید (شناسه پرداخت، شماره شبا ، تاریخ و زمان واریز).

 

4. هدف از گردآوری داده ها :

ما ممکن است داده های شخصی شما را که به طور داوطلبانه در اختیار ما قرار داده اید برای اهداف تعریف شده در زیر پردازش کنیم. آیبل داده های شخصی شما را برای بهبود استفاده شما از پلتفرم پردازش می کند.

(الف) بازنگری خدمات ارائه شده توسط پلتفرم :

ما داده های شخصی شما را برای مجوز دسترسی به خدمات خود پردازش می کنیم. خصوصاً ، ما از اطلاعات شخصی شما هنگام ثبت نام (خواه به عنوان استاد یا دانش پژوه) استفاده می کنیم تا به دیگران در جستجوی حساب یا مشخصات شما ، برنامه ریزی ، ارائه و پیگیری پیشرفت یادگیری آن ها کمک کنیم. برای استفاده از برخی خدمات ، باید اطلاعات حساب بانکی و اطلاعات صورتحساب خود را از طریق شرکای ما یا ارائه دهندگان پرداخت شخص ثالث ارائه دهید که اطلاعات شخصی شما را بصورت رمزگذاری شده و ایمن پردازش می کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که بدون اطلاعات ارائه شده توسط شما تحت شرایط و ضوابط ، ما نمی توانیم خدمات پلتفرم خود را در اختیار شما قرار داده، شما را به سایر کاربران متصل کنیم و یا به شما اجازه دهیم با آنها ارتباط برقرار کنید و شروع به آموزش کنید.

(ب) ارتباطات :

ما از طریق ایمیل و راه های مختلف برای اهداف مرتبط با پلتفرم (پیام خوش آمدگویی ، اطلاعیه های امنیتی و حقوقی ، اخبار ، بروز رسانی آیبل ، یادآوری ، پیشنهادات و …) با شما در ارتباط خواهیم بود.

همچنین ممکن است از داده های شما استفاده کنیم تا بتوانید از طریق آیبل با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید، از جمله تبادل پیام و بازخورد در مورد سایر کاربران.

(پ) تأییدیه اساتید :

برای اطمینان از کیفیت بالای درس هایی که اساتید در آیبل ارائه می دهند ، ما مدارک آن ها را جمع آوری و پردازش می کنیم تا صلاحیت آن ها را برای تدریس مبحث انتخابی آنها تایید کنیم. علاوه بر این ، ما با اساتید همکاری کرده و از اطلاعات آنها برای توسعه برنامه های آموزشی استفاده می کنیم.

(ت) پشتیبانی و نظارت بر پلتفرم :

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در بستر آیبل و مسائل مربوط به سرویس ، ممکن است از داده ها (از جمله ارتباطات) برای حل چنین مواردی ، نظارت بر رفتار کاربران در پلتفرم و پاسخگویی به هرگونه شکایت یا درخواست استفاده کنیم.

(ث) پیشگیری از کلاهبرداری :

اطلاعاتی مانند داده های ورود به سیستم ، داده های بانکی و تعاملات شما با سایر کاربران در این پلتفرم تحت نظارت ما قرار دارد تا فعالیت های کلاهبرداری در بستر آیبل ممنوع شود و به شما در سازماندهی جلسات کمک کند.

(ج) تغییرات :

اگر آیبل هر یک از موارد حریم خصوصی مشخص شده در بالا را تغییر دهد ، ما شما را در جریان چنین تغییراتی قرار می دهیم. اعلان چنین تغییراتی در همین صفحه منتشر می شود و شما باید رضایت خود را برای اهداف ارائه شده بیان کنید.

 

5. حذف اطلاعات شخصی :

اطلاعات شخصی تنها تا زمانی توسط آیبل ذخیره خواهد شد که در موارد بالا ذکر شده باشد.

 

6. دغدغه های امنیتی :

آیبل حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران خود را در مواردی مانند پردازش غیر قانونی، پاک شدن غیرعمدی یا آسیب دیدن اطلاعات را تضمین می‌کند.

 

7. حقوق شما به عنوان یک کاربر :

(الف) حق فسخ تفاهم نامه در هر زمان از طریق تماس با ما :

بعد از اینکه پشتیبانی ما درخواست خروج شما از حساب کاربری تان در بستر آیبل را دریافت کرد ، ما آن را در مدت زمان کوتاهی بررسی کرده و حذف می کنیم.

(ب) حق تأیید :

در صورت نگرانی در مورد پردازش داده های خود می توانید تأییدیه مربوط به آن را از آیبل دریافت کنید.

(پ) حق دسترسی به داده های شخصی در بستر آیبل :

می توانید به داده های شخصی خود که توسط آیبل پردازش شده دسترسی داشته باشید.

(ت) حق تغییر:

شما می توانید از آیبل برای تغییر و یا تکمیل اطلاعات شخصی نادرست خود استفاده کنید.

(ث) حق اعتراض :

اگر در مورد پردازش داده های خود اعتراضی دارید ، دیگر داده ها ثبت و پردازش نخواهند شد.

 

در صورت مشاهده هرگونه اختلال درعملکرد وب سایت و طرح سوالات خود با ما از طریق ایمیل info@ibel.ir در ارتباط باشید.

 

سپاس از شما

تیم آیبل