مزایای استفاده از کلاس آنلاین یا مجازی در آیبل

همانطور که گفتیم، کلاس مجازی مزایای زیادی برای مردم و شرکت‌ها به خصوص دانش پژوهین دارد و روز به روز به محبوبیتان افزوده می‌شود. در ادامه تعدادی از مزایای این سرویس را معرفی می‌کنیم:

·        اعتباربخشی به اساتید

همچنین با استفاده ازسرویس اینترنت داخلی برای سرور های آیبل، شرایط بهتر و سهولت در برگزاری کلاس ها رو شاهد خواهیم بود و  هیچ فرصتی   از دست نخواهد رفت. همچنین با ضبط و ذخیره کلاس توسط این سرویس و قابلیت استفاده از ضبط مجازی، یادگیری شما با دقت و کیفیت بهتری انجام می‌شود.

·        کاهش هزینه‌ها

هزینه‌های دیگری مانند هزینه بنزین،کرایه تاکسی و وسایل نقلیه عمومی، غذا و سایر نیازها نیز به طور چشمگیری برای دانش پژوهین و اساتید کاهش می‌یابد. به عبارت دیگر، به‌کارگیری کلاس مجازی هم برای اساتید و هم برای دانش آموزان مقرون به صرفه است.

·        افزایش تعداد افراد مشغول به تحصیل ویادگیری

·        مدیریت کامل کلاسها  و ارتباط بهتر با دانش آموزان

آیبل به عنوان اولین های  ارائه دهنده سرویس کلاسهای مجازی ، خدمت رسانی  خود در حیطه آموزش مجازی را با نام آموزش آنلاین آیبل [آموزش الکترونیکی مبتنی بر اینترنت] در سال 1399 شروع  کرد تا در راستای شعار آموزش باکیفیت و در دسترس برای همه اقشار قدم بردارد. این سرویس امکان دسترسی به با کیفیت ترین متد های آموزشی را به  دانش پژوهان  در هرنقطه‌ای از کشور از طریق وب سایت و اینترنت فراهم می‌آورد. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در آیبل می‌توانید با تیم پشتیبانی مجموعه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 شب تماس حاصل فرمائید.