کنکور با آیبل

کنکور  با آیبل
کنکور با آيبل

چرا آنلاين و با آيبل به جنگ کنکور برويم!؟


منتقدين و مخالفان برگزاري کلاس‌ آنلاين کنکور، معتقدند که “تمرکز کمتر دانش آموز، عدم امکان پرسش و پاسخ حضوري و رفع اشکال، عدم ارتباط چشمي مدرس با دانش آموز، عدم آزادي زبان بدن و عدم برگزاري کوئيز و آزمون‌هاي کوتاه و سريع،” اشکالاتي است که به سيستم آموزش از راه دور وارد است و تمام اين موارد، نقاط برتري کلاس‌هاي حضوري کنکور نسبت به کلاس‌هاي آنلاين هستند. پس بايد مثل قبل حضوري کلاس رفت و پشت آن نيم کت‌هاي سخت نشست و گوش داد و جزوه نوشت! هرچند اين انتقادات در مواقعي صحيح به نظر مي آيند، اما خب،  نقدهايي هم نيستند که غيرقابل پوشش باشند و خلاصه براي همه ي اين موارد، مي توان راهکاري مناسب پيدا کرد. حداقل ما در دوره‌هاي آموزشي آنلاين خود، اغلب اين مشکلات را مرتفع نموده ايم!    ما در ايبل تمام اين نقد هارا برطرف کرده ايم! شما در ايبل بصورت تصويري و آنلاين با استاد کنکور خود کلاستان را برگزار مي‌کنيد و در زمان و هزينه چند قدم از رقيبان خود پيشي‌ ميگيريد هر موقع سوالي داشتيد از استاد خود ميپرسيد و استاد تا مطمئن نشود شما آن مطلب را ياد نگرفته سراغ مبحث بعدي نمي‌رود  شرکت در کلاس‌ آنلاين کنکور  ايبل  چه مزايايي  دارد:

    در هزينه ها خيلي خيلي صرفه جويي مي‌شود:اول از همه بايد بدانيد که هزينه ي کلي شرکت در کلاس‌ آنلاين کنکور کمتر از نصف هزينه ي کلاس‌هاي حضوري تمام مي‌شود. تازه منظور ما فقط شهريه است و از هزينه‌هاي رفت آمد و هزينه‌هاي جانبي کلاس‌هاي حضوري صرف نظر کرده ايم!

امکان مقايسه ي کيفيت وجود دارد: از آنجايي که اغلب دوره‌هاي آموزش ايبل، يک يا دو جلسه ي رايگان دارند، دانش آموز قادر خواهد بود سطح کيفيت کلاس‌ها را مورد مقايسه قرار دهد.


    وابسته به زمان و مکان نيستند: بسياري از محدوديت‌هاي کلاس‌هاي حضوري، مثل زمان بخصوص و مکان يا نشاني برگزاري کلاس ها، در دوره‌هاي آنلاين وجود ندارند و شما به سادگي مي توانيد از درون منزل خود، بدون رفت و آمد و فقط به وسيله ي يک لپ تاپ يا تلفن همراه متصل به اينترنت در اين کلاس‌ها شرکت کنيد. اين موضوع براي شاغلان و همچنين آن دسته از داوطلباني که مغزشان در ساعات خاصي از شبانه روز بهتر کار مي کند، معرکه است! (آخر بعضي‌ها فقط اول صبح و بعضي‌ها فقط آخر شب مغزشان خوب کار مي کند!)
    وقت کمتري از داوطلب مي گيرند: حضور در يک جلسه 1 ساعته ي حضوري، مي تواند بسته به فاصله ي شما از مکان برگزاري آن، بين 2 تا 4 ساعت از شما وقت بگيرد. (تازه اگر براي بعضي‌ها زمان آماده شدن را در نظر نگيريم)  تجربه ثابت کرده که با شرکت در کلاس‌ هاي آنلاين کنکور، چيزي حدود 30درصد از زمان خود را صرفه جويي خواهيد کرد. و اين براي يک کنکوري هدفمند خيلي خيلي مهم است!

    حواشي کلاس‌هاي حضوري را ندارد: در دوره‌هاي حضوري، چيزهاي بسياري (مانند يک پرسش نامهم و يا نابجا) مي توانند کلاس را دست کم براي دقايقي به حاشيه بکشانند. که چنين مسائلي در کلاس‌ کنکور آنلاين اگر نخواهيم بگوييم که وجود ندارد، دست کم به ندرت ديده مي‌شود.
    داشتن چارت آموزشي مدون و اصولي: يک مدرس خوب در حين برگزاري کلاس‌ آنلاين کنکور ، روال آموزشي خود را از پيش طراحي و کارگرداني مي کند و همين باعث تمرکز بيشتر کلاس بر روي اولويت مباحث و رعايت پيش نيازها مي شود.

امکان برگزاري کوئيز و آزمون نيز وجود دارد: برخلاف باور بعضي، نرم افزارهاي فراواني جهت برگزاري کوئيز و تست‌هاي آنلاين در طي دوره‌ها وجود دارد

امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال هم در طول کلاس و هم در تمام ساعات شبانه روزاز طريق تيم مشاوره آيبل وجود دارد
نوشته شده توسط محمد بخت آور
تاریخ 27/07/1400